BDAR
Privatumo politika
  • Klaipėdos universitetas
  • 2023 m. Gruodžio 07 d.

Kalėdinių eglučių kiemelį papuošusi KU kompozicija kviečia susimąstyti apie planetos ateitį

Klaipėdos universiteto (KU) botanikos sodo komanda kviečia aplankyti jau įžiebtą Kalėdų eglučių kiemelį Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešojoje bibliotekoje. Jame tarp dešimčių įvairių įstaigų ir organizacijų sukurtų kalėdinių eglučių ar meninių kompozicijų raskite ir KU reprezentuojantį gražiausių metų švenčių simbolį.

Kompoziciją, kurios idėjos autorė prof. A. Klimienė, KU botanikos sodo komanda pavadino „Išsaugokime Kalėdas“. Ji turi daug prasmių, o svarbiausioji mintis, kad kiekvienas žemės rutulio gyventojas yra atsakingas už žaliojo planetos rūbo išsaugojimą. Ir apie tai verta pagalvoti net švenčių šurmulyje. Juk norime tradicijas ir jų grožį palikti ateinančioms kartoms?

Kasmet prie Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešosios bibliotekos kalėdinio kiemelio kūrimo prisidedanti KU botanikos sodo komanda tikisi Universiteto bendruomenės palaikymo ir balsų: nuo gruodžio 6 iki sausio 6 dienos į šią šventinę erdvę užsukę lankytojai gali ne tik išvysti originalias Klaipėdos įmonių, įstaigų, organizacijų, bendruomenių ar pavienių asmenų kurtas eglutes, bet ir balsuoti už labiausiai patikusias. Tai padaryti galima bibliotekos registratūroje arba interneto svetainėje www.egluciukiemelis.lt .

Susijusios naujienos

Visos naujienos