BDAR
Privatumo politika
  • Klaipėdos universitetas
  • 2022 m. Rugsėjo 09 d.

Neurodegeneracinės ligos: gydymas, slauga, reabilitacija

KU Sveikatos mokslų fakulteto biblioteka š. m. rugsėjo 9-30 d. kviečia aplankyti knygų parodą, skirtą tarptautinei Alzheimerio ligos dienai.

Tai lėtinės ligos, pažeidžiančios smegenų nervines ląsteles ir sukeliančios ryškų smegenų cholinerginį sutrikimą ir pasireiškiančios atminties, kalbos, suvokimo, elgsenos bei judėjimo sutrikimais. Tokios ligos kaip Alzheimerio liga, demencija, insultas, Parkinsono liga, išsėtinė sklerozė ir kitos reikalauja ankstyvos simptomų diagnostikos, tinkamos ligos valdymo strategijos, ilgalaikės priežiūros, ergonomikos išmanymo bei bendravimo psichologijos žinių.

Parodoje supažindinama su KU Sveikatos mokslų fakulteto bibliotekos fonde esančiais lietuvių ir užsienio autorių moksliniais leidiniais apie neurodegenercines ligas, taikomus gydymo metodus, slaugą ir reabilitaciją.

Kviečiame apsilankyti!

SvMF biblioteka,
(Herkaus Manto g. 90-2, Klaipėda)