BDAR
Privatumo politika

IT paslaugos universiteto bendruomenei

Klaipėdos universiteto skaitmeninės paslaugos yra pasiekiamos naudojant Klaipėdos universiteto vieningos paskyros prisijungimo duomenis.

Studentai ir darbuotojai, neturintys Klaipėdos universiteto vieningos paskyros prisijungimo duomenų, gali iš asmeninio pašto dėžutės parašyti adresu pagalba@ku.lt.

JEI JŪS ESATE KU STUDENTAS, prašytume laiške nurodyti savo vardą, pavardę bei studijų grupės numerį (prašome nesupainioti su studijų programos numeriu), kurį galite sužinoti savo fakulteto dekanate.
JEI JŪS ESATE KU DARBUOTOJAS, prašytume laiške nurodyti savo vardą, pavardę bei tabelio numerį, kurį galite sužinoti Personalo skyriuje.
Kiekvienam parašiusiam į jo asmeninę pašto dėžutę bus atsiųsti prisijungimo prie KU vieningos paskyros duomenys ir prisijungimo instrukcija.

DĖMESIO! Jums atsiųstą laikiną slaptažodį būtina pasikeisti. Tik pasikeitus slaptažodį, pradės galioti KU teikiamos skaitmeninės paslaugos.
Slaptažodį pasikeiskite prisijungę prie el. paslaugų portalo (https://fedi.ku.lt): dešinėje spauskite [Keisti slaptažodį]. Įveskite prašomus laukelius ir spauskite mygtuką [Patvirtinti].
(žalios spalvos tekstas patvirtins, kad operacija sėkminga. Spauskite mygtuką [Atsijungti])